Produkta kategorija
Sazinieties ar mums

Ningbo Qianhao metāla izstrādājuma Co Ltd

Pievienot: No.2086 Ningheng South Road, Hengxi pilsēta, Yinzhou, Ningbo, Zhejiang, 315131, Ķīna

Kontakti: Roger Jiang

Mobilais: + 86-13906686835

Tel: + 86-574-88065888 88063688

Faksa numurs: + 86-574-88471818

Mājas lapa:http://www.Casting-Steel.com/http://www.cnlongxing.com

E-pasts:Sale@Casting-Steel.com

Pakalpojumu hotline
+86-574-88065888

Jaunumi

Mājas > JaunumiSaturs

Diskusija par kvalitātes pārbaudēm lējumi mašīnām

Diskusija par kvalitātes pārbaudēm lējumi mašīnām

Mehāniskās liešanas kvalitāti, tai skaitā mehāniskās liešanas, izskatu, kvalitāti, kvalitātes raksturīgākās īpašības. Tās īpašās prasības, parasti daļas un saistītie tehniskie dokumenti ir skaidri definēti. Lai nodrošinātu kvalitāti, mehāniskās liešanas, liešanai ražošana, it īpaši pēc tīrīšanas, visos aspektos ir veikt kvalitātes pārbaudi. Jebkuru bojāto mehāniskās liešanas, pēc remonta prasībām, tas neietekmē lietotājam būtu patched.

1. inspekcijas liešanā defekti

1) pārbaudes izskata defekti, pārbaudot ar bojājumiem, piemēram, plaisas, virsmas poras un saraušanās, lipīga smilšu un citu defektu pakļaut izskatu lējumi mašīnām ar neapbruņotu aci, vai arī ar palielināmo stiklu un Padoms āmuru u.c. izmantošana m easuring rīki, veidnes un darba platformu u.c., lai pārbaudītu, vai mehāniskās liešanas zīmējumi lielums atbilst prasībām, veicot dažādas svēršanas rīkus, lai pārbaudītu vai mehāniskās liešanas pieļaujamo novirzi svaru.

2) virsmas defektu pārbaudes

① dienasgaismas noteikšanas metode: mehāniskās liešanas iegremdē dienasgaismas šķidrums, sakarā ar kapilāro fenomens, dienasgaismas šķidrums iekļūt mehāniskās liešanas virsmas defektu, un pēc tam noņemiet mehāniskās liešanas un noslaucīt, ievietoti ultravioletās (dzīvsudraba kvarca lampa) apstarošanu. Dienasgaismas šķidrums ar ultravioletās gaismas apstarošanas principu izmantošanu var noteikt virsmas plaisas un citu defektu vietas.

② krāsojamās metodes: šķidrumu caurlaidības izmantošana, virsmas konfiscēto mehāniskās liešanas pārklāts ar laba caurlaidība krāsošana šķidruma (piemēram, petrolejas, acetons, krāsas un citi maisījums), līdz šķidrums iekļūt virsmas defektus, noslaucīt krāsošana šķidruma virsmas apsmidzina ar cinka balts un balts displejs pulvera kārtu, tad atlikusī krāsošana aģents poras defekti bija sūkātas virsmas parādās pulveri, rāda formas defekts.

3) iekšējo defektu pārbaudes

① Rejs pārbaude: mehāniski bojājumi var atrast iekšā lējumi, kā poras, rukuma plaisas, piemaisījumu un tā tālāk. 2-10. attēls parāda rentgenoloģiska shēmu. Par svarīgu mašīnas paliekas, piemēram, aizsardzības nozares ar I klases mašīnām lējumi, parasti ir jāiet cauri 100 % Rejs pārbaudi. Visbiežāk izmantotās stari ir: rentgena stariem un g-stariem. Bijušās nekā pēdējā, bet jutību izplatība ir augstāka par otro, kosmiskie stari var iekļūt metāla, tāpēc ka jutīgas filmu. Stars iekļūst objektu, tā mijiedarbojas ar objekta atomiem, un Rejs enerģijas nepārtraukti uzsūcas un izkaisīti pakāpeniski mazināties. Lielāku objektu, ātrāka enerģijas samazinājuma, ieslēgumi lējumi mašīnām un caurumi blīvums blīvums ir daudz zemāka nekā metāla blīvums. Starus un šo defektu akts, samazinājuma ir mazāki un enerģiju par filmu ir lielāks nekā defekts var rādīt filmu defekts formas.

② ultraskaņas pārbaude: mehāniskās liešanas var arī rasts defekti, piemēram, plaisas, poras, ieslēgumi, piemēram, vaļīgs. Par tērauda lējumiem, izmantojiet šo metodi, lai noteiktu maksimālo sieniņu biezumu (1000mm) metodes. Ultraskaņas testēšana ar darba frekvenču bieži vien vairāk nekā 1 MHz. ultraskaņas viļņi izplatīties no vienas dabas vides citā saskarposmā, it īpaši kad ultraskaņas tiek pārraidīts no metāla gaisam, gandrīz 99 % no interfeisa pārdomu atpakaļ. Ultraskaņas testēšana ir piemērošanu šo līdzekli, lai atrastu iekšējo defektu mehāniskās liešanas. Ja zonde lēni pārvietojas uz mehāniskās liešanas, ja nav nekādu defektu, mehāniskās liešanas, tikai T vilnis atspoguļots zonde virsmas un B vilnis veidojas uz apakšējās virsmas tiek atspoguļotas osciloskopa ekrānā. Ja jebkuru defektu mehāniskās liešanas pastāv daļa F vilnis atspoguļo arī ar defektu, jo lielāka defekts, jo lielāka F-vilnis, kas var noteikt atrašanās vietu un smaguma pakāpes defekts mehāniskās liešanas augstumu.

③ spiediena tests: augstspiediena, vakuuma ar mašīnām paliekas, piemēram, sūkņi, vārstiem utt., ir nepieciešams spiediena tests, lai pārbaudītu, vai mehāniskās liešanas defekti ir caurums. Kad tests ir zināmu spiedienu no gaisa (vai ūdeni, eļļu u.c.) dobumā noslēgtā mehāniskās liešanas mehāniskās liešanas caur plaisām, caurumus, utt., piemēram, būs noplūdes, un tādējādi ir konstatēts defekts atrašanās vietu. Testa spiediens parasti ir vairāk nekā 30 līdz 50 % no mehāniskās liešanas darba spiedienam, kas ir arī mehāniskās liešanas izturības novērtēšana. Kad nav viegli veidot slēgtā dobumā, kas nav veic spiediena testu, mehāniskās liešanas metodi var izmantot, lai petrolejas kompakto mehāniskās iespiešanās tests.