Produkta kategorija
Sazinieties ar mums

Ningbo Qianhao metāla izstrādājuma Co Ltd

Pievienot: No.2086 Ningheng South Road, Hengxi pilsēta, Yinzhou, Ningbo, Zhejiang, 315131, Ķīna

Kontakti: Roger Jiang

Mobilais: + 86-13906686835

Tel: + 86-574-88065888 88063688

Faksa numurs: + 86-574-88471818

Mājas lapa:http://www.Casting-Steel.com/http://www.cnlongxing.com

E-pasts:Sale@Casting-Steel.com

Pakalpojumu hotline
+86-574-88065888

Izstāde

Mājas > IzstādeSaturs

Investīciju liešana, Precision Casting, Lost Wax Casting, Automobile Parts, Shaft, Steel Parts, OEM Parts


Produkta detaļas

Pamatinformācija

  • Casting metode: spiediena kristalizācija

  • Process: zaudētā vaska liešana

  • Moulding Technics: spiediena liešana

  • Pielietojums: Mašīnu daļas

  • Materiāls: lietie tēraudi

  • Virsmas sagatavošana: pulēšana

  • Virsmas raupjums: Ra1.6

  • Mehāniskās apstrādes tolerance: +/- 0.15mm

  • Standarta: GB

  • Sertifikācija: ISO 9001: 2008

Produkta apraksts

Mēs specializējamies zaudēto vaska ieguldījumu liešanas un gatavo izstrādājumu ražošanā oglekļa tērauda un leģētā tērauda ražošanā. Mūsu uzņēmums ir pasaules klases ražotājs un piegādātājs ieguldījumu liešanai Ķīnā. Tas sastāv no 2 galvenajām iekārtām, gan tērauda liešanas liešanas, gan CNC apstrādes rūpnīcas, kas ļauj mums piegādāt gan precīzijas lējumus, gan galaproduktus ar gada ražošanas jaudu vairāk nekā 20 000 tonnu, un produktus galvenokārt eksportē uz Eiropu, Ameriku, Japānu un citām galamērķiem visā pasaulē.


Mūsu uzņēmuma galvenā mītne atrodas slavenajā rūpnieciskajā pilsētā Yinzhou, Ningbo Ķīnā. Tas ir ļoti ērti sasniedzams ar izdevīgu ģeogrāfisko stāvokli; tas atrodas apmēram 30 kilometru attālumā no Bei-Lun ostas, kas ir otra lielākā osta Ķīnā, un aptuveni 15 kilometru attālumā no Lishe starptautiskās lidostas. Tērauda liešanas liešanas galvenā ražošanas bāze atrodas Qiucun Town, Fenghua, Ningbo, 15 kilometru attālumā no galvenās mītnes. Mūsu kompānija tika dibināta 1992. gadā, tā kopējā platība ir 40 500 kvadrātmetri, un šobrīd ir vairāk nekā 500 darbinieku, tai skaitā 10 inženieri un 60 tehniķi. Uzņēmumam pieder pavisam jauna liešana, kuras platība pārsniedz 30 000 kvadrātmetru, un ir aprīkota ar vairākiem mūsdienu enerģijas taupīšanas veidiem; videi draudzīgas ražošanas līnijas, tai skaitā pilnībā automatizēta vaska un čaulu ražošanas procesa plūsmas līnija, kā arī divas acu siksnas krāšņu termiskās apstrādes ražošanas līnijas. Mehāniskās apstrādes fabrika atrodas Longxing štābā un pilnībā aprīkota ar pilnīgām un modernām CNC apstrādes iekārtām, ieskaitot 20 vertikālos un horizontālos apstrādes centrus un vairāk nekā 30 NC mašīnas, apstrādes iekārta ir pilnībā neatkarīga no liešanas liešanas, un tai ir neatkarīga vadības komanda un pielāgots uzņēmējdarbības modelis, kas atbilstu. Papildus liešanas, kalšanas un apstrādes darbiem ir pieejams arī dažādu profilu darbarīks. Mūsu kompānijai ir arī visprogresīvākās un pilnīgākās pārbaudes iekārtas liešanas nozarē, ieskaitot spektrometru, metālogrāfisko mikroskopu, sprieguma testeri, zemas temperatūras testeri, rentgena testeris, MPT, UT, CMM, video mērīšanas aparātu utt. Ar šīm uzlabotajām iekārtām un instrumentiem mēs varam piegādāt klientiem visprecīzākos gatavos produktus un izgatavot produktus, kas atbilst viņu vispārējām pārbaudes prasībām attiecībā uz ķīmisko sastāvu, mehāniskajām īpašībām, nesagraujošajām pārbaudēm un precīzām izmēru pārbaudēm.


Mūsu produkti ietver plašu nozaru klāstu, tostarp vilcienu; dzelzceļš, automašīna; kravas automašīnas, celtniecības tehnika, kalnrūpniecības mašīnas, autoiekrāvējs, lauksaimniecības tehnika, kuģu būve, naftas mašīnas, celtniecība, vārsti un sūkņi, elektriskās mašīnas, aparatūra, elektroenerģijas iekārtas un tā tālāk. Mēs esam spējīgi ražot produktus pēc klienta zīmējumiem vai paraugiem, mēs koncentrējamies gan uz oglekļa tēraudu, gan leģēto tēraudu. Līdz mūsdienām ir izstrādātas un ražotas vairāk nekā 100 izejvielas un 5000 dažādu produktu veidu. Mēs esam iepazinušies ar dažādiem rūpniecības standartiem, piemēram, ķīniešu GB, amerikāņu ASTM, AISI, vācu DIN, franču NF, japāņu JIS, britu BS, Austrālijas AS un Amerikas dzelzceļa asociāciju (AAR) un citiem rūpniecības standartiem.


Ņemot vērā, ka tradicionālie lietuves nodrošina tikai lējumus, mūsu uzņēmums ir pabeidzis pārveidošanu un modernizējis dziļās pārstrādes ražotāju ar paplašinātām ražošanas spējām. Mūsu pamatvērtības nodrošina mūsu klientus ar ideāliem risinājumiem, lieliskiem galaproduktiem un lielisku klientu apkalpošanu, kā arī cenšas palielināt produktu pievienoto vērtību tās galvenajam konkurētspējai. Mēs koncentrējamies uz augstas kvalitātes produktu izstrādi top-end tirgiem, mūsu produkti ir ne tikai vietējiem klientiem, bet eksportēti uz vairāk nekā 30 valstīm, piemēram, ASV, Vācijā, Japānā, Spānijā, Itālijā, Lielbritānijā, Francijā, Holandē, Austrālijā, Kanādā. un tā tālāk. Mūsu klienti ir daudzi OEM klienti, kas specializējas vilcienu, automobiļu un celtniecības mašīnās, mēs jau esam sadarbojušies ar vairāk nekā 10 pasaules Top 500 uzņēmumiem kā vienu no lielākajiem lietisko piegādātāju Ķīnā.


Mūsu uzņēmums ir veicis uz informāciju balstītu pārvaldību, ko virza ERP sistēma, un mēs cenšamies standartizēt mūsu vadības sistēmu. Mums ir gan ISO9001, gan TS16949 sertificēti, un šobrīd arī mūsu sistēmā integrē dažus citus uzlabotus vadības režīmus, piemēram, 6S, izpildes vadību, liesās ražošanas ražošanu, sešas sigmas utt. Turklāt mēs esam izveidojuši ISO14001 vides pārvaldības sistēmu, lai lai iegūtu uzņēmuma interesi par uzņēmuma sniegumu un sociālajiem ieguvumiem no ilgtermiņa perspektīvas.


Uzņēmums ir izvirzījis savu stratēģisko mērķi, kas ir "Leading attīstība šajā nozarē, cenšoties nodrošināt liešanas uzņēmums ar galveno konkurētspēju un pamatvērtību", apstiprināja ar savu galveno konkurētspēju, ka "Leading Ideas, Advanced Equipments, Excellent QC un Perfect Services" . Tas saistīts ar kvalitātes vadības filozofiju, ka "sākot no klienta vajadzībām un beidzot ar viņu apmierinātību, koncentrējoties uz klientu prasībām un pārsniedzot viņu cerības". Ar uzņēmuma garu "Pārvietošanās ar laikiem, novatoriski un inovatīvi, harmoniski un abpusēji izdevīgi, cenšoties pēc izcilības", un, pamatojoties uz "Godīguma un praktiskuma, neatlaidīgas neatslābināšanās, komandas darba garu, izcilības sasniegšanu" darba stilu, mūsu uzņēmums vēlētos patiesi aicināt globālos potenciālos pircējus apmeklēt un labi sadarboties ar lielisku nākotni.


Ja jūs meklējat Ķīnas liešanas liešanas, liešanas rūpnīca, liešanas uzņēmums, investīciju liešanas liešanas, zaudēja vaska liešanas liešanas, tērauda liešanas liešanas, precīzijas liešanas liešanas, lūdzu, nekautrējieties sazināties Qianhao metāla.